Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sobota 07.12.2019
 

HC Chrudim - BK Mladá Boleslav

6:10

(3:3, 2:5, 1:2)

Branky a asistence:
Procházka, Dvořák M. (Pamánek,Růžička), Štěpánek (Ješina), Ješina (Pamánek), Pražan (Zdeněk), Severa (Růžička) 

Sestava HC Chrudim:
Dalecká(od 32.min Klas) – Dvořák M., Pražan A., Pamánek, Chvojka, Ješina, Pirner, Štěpánek, Zdeněk, Kašpárek, Procházka, Klátil, Severa, Dubová, Hron 

Starší žáci vstoupili do utkání velmi špatně, během prvních dvou minut zápasu obdrželi dvě branky. V průběhu první třetiny kluci svůj výkon hodně zlepšili a výsledkem bylo otočení zápasu na 3-2. Do kabin se však odcházelo za nerozhodného stavu. Na začátku druhé třetiny kluci pokračovali ve velmi dobrém výkonu a soupeři odskočili o dvě branky. Pak Boleslavští přepnuli svůj výkon do jiného levelu a v rozmezí 24. a 44. minuty vstřelili sedm branek a o výsledku utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Kluci za předvedený výkon zaslouží pochvalu, podali výkon na hranici svých možností, ale na výborně hokejově vybaveného soupeře to bohužel nestačilo. Kvalita zakončení, tvrdost střel, přesnost a zpracování přihrávek bez odskakování puků, tím vším se soupeř prezentoval a jen dokázal proč je na prvním místě tabulky. 

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS