Branky a asistence:
Procházka, Dvořák M. (Pamánek,Růžička), Štěpánek (Ješina), Ješina (Pamánek), Pražan (Zdeněk), Severa (Růžička)

Sestava HC Chrudim:
Dalecká(od 32.min Klas) – Dvořák M., Pražan A., Pamánek, Chvojka, Ješina, Pirner, Štěpánek, Zdeněk, Kašpárek, Procházka, Klátil, Severa, Dubová, Hron

Starší žáci vstoupili do utkání velmi špatně, během prvních dvou minut zápasu obdrželi dvě branky. V průběhu první třetiny kluci svůj výkon hodně zlepšili a výsledkem bylo otočení zápasu na 3-2. Do kabin se však odcházelo za nerozhodného stavu. Na začátku druhé třetiny kluci pokračovali ve velmi dobrém výkonu a soupeři odskočili o dvě branky. Pak Boleslavští přepnuli svůj výkon do jiného levelu a v rozmezí 24. a 44. minuty vstřelili sedm branek a o výsledku utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Kluci za předvedený výkon zaslouží pochvalu, podali výkon na hranici svých možností, ale na výborně hokejově vybaveného soupeře to bohužel nestačilo. Kvalita zakončení, tvrdost střel, přesnost a zpracování přihrávek bez odskakování puků, tím vším se soupeř prezentoval a jen dokázal proč je na prvním místě tabulky.