Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci vezou body z Jihlavy

26.10.2019 | Jiří Krejčík

V dnešním zápase se klukům podařilo to, co se nedařilo v předešlých zápasech.  Dobrá hra, ale chyběly góly. V utkání s domácí Jihlavou se ke klukům přiklonilo trochu více štěstíčka a na své konto si připsali první překvapivou, ale naprosto zaslouženou výhru.

Sobota 26.10.2019
 

HC Dukla Jihlava - HC Chrudim

3:5

(2:0, 0:2, 1:3)

Kluci podali velmi dobrý výkon, do puntíku plnili pokyny trenérů, přidali bojovnost a důraz před oběma brankami a výsledek se dostavil. Vstup do utkání se sice příliš nepodařil, domácí vstřelili dvě branky a ujali se vedení. Od 10 minuty ale kluci hru pomalu vyrovnali a začínali být lepším týmem. Ve druhé třetině se jim podařilo vyrovnat a ještě několik nadějných příležitostí ještě neproměnili. Zatím nejlepší výkon v letošní sezoně si schovali do závěrečné třetiny. Ve 43. minutě během deseti sekund vstřelili dvě branky a vytvořili si rozhodující náskok. Kluci dál pokračovali ve strhujícím tempu a trochu zapomínali pozornou obranu. Toho soupeř po drobné chybě v obranném pásmu dokázal využít a snížil na rozdíl jediné branky.  Po inkasované brance si trenér Kmošek vyžádal oddychový čas, aby uklidnil hru a klukům důrazně domluvil. Kluci do puntíku splnili udělené trenérovi pokyny, zklidnili hru a podařilo se jim vstřelit další branku. Dobrou a pozornou obranou si do konce zápasu první letošní body pohlídali.        

Branky a asistence:
Kopecký, Kolář, Kopecký, Kratochvil (Vaško), Vrba (Bartok) 

Sestava HC Chrudim:
Novák, od 30 min. Pavlík – Matějka, Krejčík, Vašek, Řehořek, Popílek, Krbec – Kasal, Kopecký, Vrba, Vlček, Kratochvil, Vaško, Kábele, Bartok, Kolář, Postupa 

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS