Mladší žáci přivezli z Chocně všechny body

05.11.2019 | Pavel Sedlák

V sobotu krajští mladší žáci vyhráli v Chocni 3:5 a v tabulce postoupili na druhé místo.

Sobota 02.11.2019

HC Choceň - HC Chrudim

Krajští mladší žáci zajížděli na led Chocně. Hosté byli od začátku zápasu lepším týmem. Chrudim přes úvodní tlak vstřelila branku až ve dvanácté minutě zápasu. Do konce první třetiny ale ještě jednu branku přidali. O první přestávce svítilo na tabuli skóre 0:2. Ve druhé třetině se hra vyrovnala. Hosté přidali do sítě domácích sice třetí gól, ale domácí snížilina 1:3. Třetí část hry byla na góly nejbohatší. Přestože se podařilo domácím snížit na rozdíl jednoho gólu, 3:4, více ze hry měli opět hosté a od většího přídělu držel domácí vynikajícími zákroky pouze jejich gólman. V padesáté čtvrté minutě chrudimští odskočili opět o dva góly a tento stav vydržel až do konce hry a hosté si tak odvezli všechny body. V tabulce krajské soutěže mladších žáků se tak Chrudim posunula na druhé místo.

Sestava: Kropáček, Vašků – Dvořák, Pavliš, Chalupník, Kocourek, Kment, Popílek, Bárta, Hofman, Vašíček, Řivnáč, Sedlák, Vašíčková, Hron

Góly a asistence:Řivnáč (Kment), Kment, Kocourek (Vašíčková), Bárta (Sedlák), Pavliš (Vašíčková)

Vyloučení:2:3