Zdeněk Formánek, zdroj foto: hcdynamo.cz |

Organizační změny v HC Chrudim z.s.

S novými tvářemi půjde do nové sezóny náš hokejový klub, když pozici sportovního manažera zaujme Bc. Jaroslav Plíšek, který bude mít na starosti po organizační stránce realizační tým trenérů mládežnických kategorií. Jaroslav Plíšek v minulosti působil jako trenér napříč kategoriemi v HC Hlinsko, SC Kolín, HC Dynamo Pardubice a přinese s sebou jistě mnoho zkušeností, které pomůžou ve správném nastavení sportovní koncepce klubu.

Další posilou v naší struktuře je pan Radek Prostřední (na úvodní fotografii), který byl loni asistentem u A týmu, dříve měl na starosti trénování mládežnických kategorií. Radek Prostřední se bude v pozici klubového manažera starat o hladký chod celé naší organizace. Oběma přejeme v jejich rolích mnoho úspěchů.