Chrudimští čepovali finálovou jedenáctku!

11.03.2020 | Tomáš Straka

Chrudim dokázala navázat na povedený výkon z prvního utkání a i na svém ledě s naprostým přehledem zvládla souboj o mistrovský titul. Domácím k vedení v sérii 2:0 pomohla především parádní první třetina, ve které dokázali trestat každé zaváhání Slovanu a položili tím základ k nečekaně vysokému vítězství 11:4. Jedinou kaňkou na jinak povedeném hokejovém večeru byl fakt, že se hrálo bez diváků! Otázkou tak zůstává jaké budou další kroky v souvislosti s epidemiologickým opatřením, které se může každou hodinou změnit. O všem aktuálním v souvislosti s pokračováním finálové série vás budeme neprodleně informovat.