Finále se stěhuje do Chrudimi! Hrát se však bude bez diváků.

09.03.2020 | Tomáš Straka

Ve středu 11. 3. v 18:30 čeká chrudimské hokejisty domácí odveta s Moravskou Třebovou a neexistuje lepší pozvánka na tento druhý finálový souboj než včerejší výsledek a především výkon na hřišti soupeře, po kterém se Chrudim ujala vedení v sérii! Na středeční večer proto nemůžete mít jiný plán než návštěvu chrudimského zimáku. Spoléháme na vaše povzbuzování a atmosféru hodnou finálové bitvy. Zároveň vás vzhledem k očekávanému zájmu o tento zápas prosíme o včasný příchod na stadion a využití parkovacích míst i u plaveckého bazénu, stadionu MFK, případně OD Tesco. Moc děkujeme a těšíme se na vás!

- - - UPOZORNĚNÍ: Dle vydání mimořádného opatření bude utkání odehráno bez diváků! - - -