V Chrudimi se konala akce "Týden hokeje"

21.01.2020 | Tomáš Straka

Vážení přátelé,

náš hokejový klub se již posedmé zapojil do projektu "Pojď hrát hokej" organizovaný ČSLH, který má za cíl podpořit propagaci hokeje, nábory a přivést do klubů v celé ČR více dětí.

Jak jste možná zaregistrovali v rámci propagace tohoto projektu, v pondělí 20.1.2020 v podvečerních hodinách se na našem zimním stadionu konala akce Týden hokeje. Její zorganizování v souladu s pravidly stanovenými ČSLH si vyžádalo nemalé úsilí a spoustu času. Samotný průběh stál za to, výsledek naplnil cíle a očekávání. Na zimním stadionu bylo přítomno téměř 50 účastníků a zájem zapojit se do hokeje potvrdilo přihláškou 9 dětí resp. jejich rodičů. Akce splnila svůj účel a má svůj přínos pro náš klub. Proto jsme připraveni na její zorganizování v dalším termínu - v září 2020.

Na zajištění se podíleli organizátoři z řad trenérů, vedoucích mužstev a funkcionářů našeho klubu.

Dovolte mi abych jim všem touto cestou vyjádřil za sebe i za ostatní členy výkonného výboru našeho klubu poděkování a uznání. Bez jejich aktivní účasti by tento průběh a výsledek nebyl možný.

Miloš Vavřička

Předseda klubu