V posledním letošním utkání přivítáme Orly z Lanškrouna

14.12.2019 | Tomáš Straka

K poslednímu zápasu v roce 2019 nastoupí Chrudimští doma proti beznadějně poslednímu celku tabulky - Lanškrounu. Při pohledu na pořadí v tabulce KLM si většina fanoušků představí jednoduchý úkol a jisté tři body. Jenže jeden z pěti dosud získaných bodů Orlů je právě z utkání s naším týmem a chrudimským trenérům ještě teď vstávají vlasy hrůzou při vzpomínce na tento zápas, ve kterém Lanškroun vedl již 4:1 a Chrudim zachraňovala výhru 7:6 až v samostatných nájezdech. Věřme, že se tentokrát hráči na zápas připraví lépe a s vaší podporou zakončí letošní rok plným bodovým ziskem. Začínáme v neděli v 17 hodin.