Zdeněk Formánek | | A-tým

Marek Dvořák trenérem v hokejové akademii HC Dynamo Pardubice

Po více než 19 letech trénování v našem hokejovém klubu se Markovi Dvořákovi podařil krok směrem vzhůru z pohledu jeho profesionálního růstu, když se pro nadcházející sezónu stal jedním z trenérů pardubického hokejového klubu. Marek se v minulých letech podílel na výchově hráčů a to od těch nejmenších dětí, kde působil v kursech bruslení až po ty nejstarší mládežnické týmy, když postupně trénoval v kategoriích přípravek, elévů, mladších i starších žáků, dorostu a juniorů. Poslední dva roky získával zkušenosti jako asistent v ligovém mladším dorostu a jako hlavní trenér v lize staršího dorostu. Přejeme Markovi mnoho úspěchů v jeho novém působišti a děkujeme za veškerou jeho trenérskou činnost v našem klubu.

Výkonný výbor HC Chrudim