Vyhodnocení sezóny ročníku 2010

17.04.2019 | Daniel Šeda

Již první 2 turnaje zpočátku sezóny ukázaly, že nově složený trenérský tým bude mít na čem pracovat.

Na domácím turnaji v Chrudimi a v Poděbradech se klukům nedařilo, a i když se v této kategorii nemá přikládat výsledkům přílišná pozornost, poslední místa nešlo brát i s ohledem na nedostatky v individuálních činnostech, jako skvělá. V nově nastavené spolupráci s klubovým trenérem Jirkou Kmoškem, došlo k sestavení konceptu tréninků tak, aby kluci měli možnost, co nejvíce času na ledě během tréninkové jednotky trávit aktivně a zároveň pestře, zábavně.  Během podzimu pak došlo k navázání spolupráce s HC Dynamo, což mělo pozitivní dopady díky rozšířeným tréninkovým možnostem pro obě strany. Potvrzením správně nastaveného směru zaměření tréninků byl lepšící se herní projev v mistrovských zápasech, a pak také výsledky z vánočních turnajů, kde kluci vybojovali 1. místo v Hronově v konkurenci 6 týmů a následně na turnaji ve Skutči byli na 5. místě z 8 účastníků. Pěknou tečkou za sezónou byl pak turnaj na konci března ve Světlé nad Sázavou, kde se kluci umístili na skvělém 2. místě z 8 týmů. Celkově jsme v průběhu roku odehráli 21 mistrovských zápasů, 6 turnajů a 2 přátelská utkání. Díky tomu, že se během sezony kluci pilně věnovali tréninku s důrazem na zdokonalování se v technice bruslení a práci s hokejkou, došlo k jejich výraznému posunu vpřed. Na závěr děkujeme klukům za bojovnost, trenérům za profesionální přístup a v neposlední řadě rodičům, za pomoc při přípravě domácích zápasů. V příští sezoně sportu zdar.