Zhodnocení sezóny mladších žáků ročníku 2008

04.04.2019 | Pavel Sedlák

Vítězství na turnaji na Slovensku bylo třešničkou na dortu podařené sezóny. Mladší žáci ročníku 2008 odehráli dvacet osm mistrovských zápasů a v tabulce krajské soutěže mladších žáků obsadili pěkné čtvrté místo.

Soutěž měla osm účastníků. Osmičky osmnáctkrát vyhrály, jednou remizovaly a devětkrát prohrály. Tým vstřelil 203 branek a 99 obdržel. Na třetí Moravskou Třebovou ztrácela Chrudim čtyři body a před pátým Hlinskem měla náskok jedenácti bodů. V kanadském bodování soutěže obsadil Ondřej Vaško čtvrté místo.
Kromě mistrovských zápasů jsme odehráli dvanáct přátelských zápasů, kdy jsme devětkrát zvítězili. V sezóně jsme se zúčastnili čtyř turnajů, na kterých jsme třikrát zvítězili a jednou obsadili třetí místo. Nutno také pochválit spolupráci s Dynamem Pardubice, kde se naši hráči mohli jednou týdně účastnit pardubických tréninků. Rovněž výborná byla spolupráce s klubem HC Skuteč, kde byli tři hráči na hostování.

Níže odpovídají trenéři ročníku na otázky: Co se Ti na uplynulé sezóně s osmičkami nejvíce líbilo a které jejich vítězství bylo pro Tebe nejcennější?

Zdeněk Pavlík:
Nejvíce se mi líbil posun hráčů směrem k velkému hokeji, a že dokázali držet krok v kategorii mladších žáků s ročníkem 2007. Nejcennější vítězství pro mě je, když se hráči smějí, odmakají každý zápas a trénink a poslouchají trenéry a nejsou limitováni radami rodičů.

Jan Řivnáč:
Nejvíce se mi líbilo, jakou mají kluci partu a jak dokáží držet při sobě. A vítězství? Pro mě je každé vítězství cenné. Ale samozřejmě je třeba vyzdvihnout výhry proti starším a urostlejším soupeřům z České a Moravské Třebové.

Jaroslav Urválek:
Hlavně se mi líbí, že kluky to stále baví a že jsou pořád kamarádi. Všechny zápasy mají pro naše borce velký smysl a každá vstřelená branka je bonus navíc. A vážím si všech, kteří to nevzdávají. Nejcennější vítězství je to, že se během dlouhé sezóny nikdo nezranil.

Závěrem nutno poděkovat všem rodičům za podporu týmu. Je třeba poděkovat i nástěnkáři ročníku Pavlovi, který se zasloužil o propagaci na webu HC Chrudim a Facebooku. Napsal 33 článků a vyfotil 44 alb. Těšíme se na shledání v další sezóně.

Muži | Neděle 13.10.2019, 17:00
Moravská Třebová - Chrudim

Muži | Středa 16.10.2019, 18:30
Chrudim - Hlinsko

Junioři | Neděle 13.10.2019
Kralupy n.V. - Chrudim

Junioři | Pátek 18.10.2019
Chrudim - Havlíčkův Brod

Dorost | Sobota 12.10.2019
Dynamo "B" / Chrudim - Chotěboř

Dorost | Sobota 19.10.2019
VS.
Dynamo "B" / Chrudim - Žďár n. S.

Ročník 2005 | Sobota 12.10.2019
Chrudim - Kolín

Ročník 2005 | Sobota 19.10.2019
Mladá Boleslav - Chrudim

Ročník 2006 | Sobota 05.10.2019
Chrudim - Pardubice "B"

Ročník 2006 | Sobota 19.10.2019

Ročník 2007 | Sobota 12.10.2019
Chrudim - Kolín

Ročník 2007 | Sobota 19.10.2019
Mladá Boleslav - Chrudim

Ročník 2008 | Sobota 12.10.2019
Česká Třebová - Chrudim

Ročník 2008 | Sobota 19.10.2019

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Mladší žáci přehráli Českou Třebovou

Krajští mladší žáci přehráli ve vyrovnané bitvě Českou Třebovou.

První derby sezóny je tady!!!

Už zítra přivítáme hlinecké Horses. Soupeř v posledním kole získal skalp úřadujícího mistra z České a v Chrudimi bude chtít potvrdit,...

Smolná prohra starších žáků

Sobotní zápas starších žáků proti Kolínu se proměnil v neúspěšné dobývání soupeřovy branky.

Prohra mladších žáků na domácím ledě s Kolínem

Junioři nestačili na Kralupy nad Vltavou

Dorost porazil Chotěboř

Chrudim smolně padla v Moravské Třebové