Tomáš Straka | | A-tým

Finále je tady! Už v neděli přijedou Kohouti z České!

Chrudimští hokejisté byli ve finále KLM naposledy v sezóně 2014/2015, kdy nestačili na Skláře ze Světlé. Tentokrát se jim do cesty postaví českotřebovští Kohouti! S nimi se v letošní sezóně potkali čtyřikrát a vždy se radoval domácí celek.

17.10.2018
HC Kohouti Česká Třebová - HC Chrudim 7:2 (0:0 4:1 3:1)
21.11.2018
HC Chrudim - HC Kohouti Česká Třebová 3:2 sn (1:0 1:0 0:2 - 0:0)
09.12.2018
HC Chrudim - HC Kohouti Česká Třebová 8:2 (3:0 3:0 2:2)
7.01.2019
HC Kohouti Česká Třebová - HC Chrudim 4:3 (1:3 1:0 2:0)

Chrudim bude mít jako vítěz základní části výhodu domácího prostředí a už tuto neděli v 17 hodin v něm poměří síly s Kohouty poprvé. Slavit bude stejně jako v semifinále tým, který získá tři výhry. Chrudimští hráči mají cíl sezóny (postup do semifinále) dávno splněn a zisk titulu by byl jen sladkou třešničkou na pomyslném dortu. To Kohouti jako nejambicióznější tým KLM měli cíle v letošní sezóně hned dva. K tomu prvnímu (vyhrát základní část) se však ani nepřiblížili a skončili pátí. Tím druhým je zisk mistrovského poháru a českotřebovští hokejisté určitě udělají maximum k tomu, aby znovu neskončili těsně pod vrcholem. Dají se očekávat vysoké návštěvy a hokej té nejvyšší kvality. Přijďte si užít FINÁLE!

Prosíme všechny návštěvníky, aby volili včasný příchod a k parkování využili i plochy u plaveckého bazénu, případně stadionu MFK nebo nákupního domu Tesco. Děkujeme!