René Salfický |

Chrudimská základna sehrála zápasy v Pardubicích

V neděli 6.3.2016 odehráli nejmenší chrudimští hokejisté zápasy v Pardubicích. Vzájemný zápas s HC Dynamo Pardubice "B" vs Hc Chrudim stav 3:10. Vzájemný zápas s HC Dynamo Pardubice "A" vs HC Chrudim stav 9:2.

Sestava HC Chrudim:

Chmelík Štěpán

Paraj Patrik, Salfický Patrick, Staněk Jan, Staněk Josef, Vašák Jan, Dlouhý Lukáš, Velinský Jan, Šeda Daniel, Chrbolka Kristián, Slezák Jan, Nejedlová Kateřina, Čihák Richard

Autoři branek:

Čihák Richard, Staněk Jan, Vašák Jan, Paraj Patrik, Dlouhý Lukáš, Salfický Patrick,

Asistence:

Staněk Josef, Velinský Jan, Šeda Daniel, Chrbolka Kristián, Slezák Jan, Nejedlová Kateřina, Čihák Richard, Salfický Patrick, Paraj Patrik

Naši malí hokejisti šli do prvního utkání s HC Dynamem Pardubice "B" s obrovskou vervou a vůlí vyhrát. Týmový duch v tomto zápase byl na nejvyšší úrovni, a tak se jejich přání splnilo a Pardubické Dynamo rozdrtilo 3:10.

Nasazení opadlo při utkání s Pardubickým Dynamem "A". Bohužel první výhra vzala našim nejmenším vítr z plachet a "A" čkovému Dynamu podlehli 9:2.