Vlastimil Talanda | | Ročník 2011

Hokejisté ročníku 2011 vyhráli Christmas Cup!

Ve dnech 22.-23.12. se účastnili hokejisté ročníku 2011 turnaje Christmas Cup v Děčíně. Turnaj byl velmi dobře obsazen týmy domácích Medvědů, Mountfieldu HK, Slovanu Ústí nad Labem, Slaným, Dragons Minsk a Českolipskými Predátory.

Celkem jsme odehráli 6 zápasů na 3x15 min. Kazda třetina začínala od nuly a byla za 2 body při výhře, 1 bod za remízu. Na konci každého zápasu se jely 3 nájezdy za další bonusový bod. Pro nás skončil turnaj vítězně s výsledkem ze 6 zápasů – 15 vyhraných třetin, 1 prohraná a 2 remizované. Chceme klukům ještě jednou moc poděkovat za úžasnou atmosféru po celý víkend a za tvrdou dřinu během všech zápasů. Byl to pro nás skvělý zážitek a nádherný dárek pod stromeček. Celý turnaj byl naprosto perfektně připravený a všichni doufáme, že se jsme se neviděli naposledy.

Sestava: Šimon Černý, Vojtěch Staněk, Bohuslav Souček, Lukáš Kňava, Martin Tesař, Mathias Filip, Matyáš Chmelík, Vlastimil Talanda, Antonín Hejzlar, Daniel Mach, Aleš Popílek, Ondřej Scholz a Nicholas Máša