Tomáš Straka |

Na zimním stadionu v Chrudimi proběhla akce Týden hokeje

Vážení přátelé,

náš hokejový klub se již počtvrté zapojil do projektu "Pojď hrát hokej" organizovaný ČSLH, který má za cíl podpořit propagaci hokeje, nábory a přivést do klubů v celé ČR více dětí.

Jak jste možná zaregistrovali v rámci propagace tohoto projektu, v pondělí 17.9. v podvečerních hodinách se na našem zimním stadionu konala akce Týden hokeje. Její zorganizování v souladu s pravidly stanovenými ČSLH si vyžádalo nemalé úsilí a spoustu času. Samotný průběh stál za to a lze s čistým svědomím říci, že výsledek naplnil cíle a očekávání. Na zimním stadionu bylo přítomno přes 100 účastníků a zájem zapojit se do hokeje potvrdilo přihláškou 21 dětí resp. jejich rodičů. Akce rozhodně splnila svůj účel a má svůj přínos pro náš klub. Proto jsme připraveni na její zorganizování v dalším termínu - v lednu 2019.

Na zajištění se podíleli organizátoři z řad trenérů, vedoucích mužstev a funkcionářů našeho klubu.

Dovolte mi abych jim všem touto cestou vyjádřil za sebe i za ostatní členy výkonného výboru našeho klubu poděkování a uznání. Bez jejich aktivní účasti by tento průběh a výsledek nebyl možný.

Miloš Vavřička
Předseda klubu