Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězný stroj osmiček se zasekl

05.02.2018 | Pavel Sedlák

V neděli 4. 2. 2018 sehráli elévové doma mistrovský zápas s Moravskou Třebovou. Průběh prvních dvou třetin naznačoval další vítězství do sbírky, ale nepovedená poslední třetina překazila naši sérii vítězných zápasů.

První třetina začala pro Chrudim dobře, brzy jsme šli do vedení. Soupeř ale vyrovnal. První třetinu jsme měli více ze hry a třetinu jsme vyhráli 2:1. I ve druhé třetině byli domácí více na puku. Třebovští sice opět vyrovnali, ale domácí na konci druhé třetiny odskočili na rozdíl dvou branek. Přílišná spokojenost zavládla na střídačce i tribuně. Hosté ale zabrali a z úniků vyrovnali a dík malému důrazu v obraně šli i do vedení, 4:5. Na konci jsme sice měli několik šancí, ale ani závěrečná hra bez brankáře nám nepomohla. Naopak při hře v šesti jsme faulovali a z nařízeného trestného střílení soupeř zvýšil na konečných 4:6. Závěrem, v závěrečné třetině jsme velice špatně bránili a chyběl nám větší důraz v boji o puk. Na hráčích se asi podepsal i náročný prodloužený víkend, kdy někteří hráli v prázdninový pátek, sobotu i neděli a tak možná chyběly síly i trochu více štěstíčka.

Sestava: Pavlík – Vaško, Poláček, Chalupník, Řehořek, Postupa, Pavliš, Řivnáč, Urválek, Sedlák, Dvořák Š., Dvořák J., Klatt, Hurt, Schiller

Branky: 1:30 Vaško (Řehořek), 7:03 Poláček, 20:23 Řehořek, 31:13 Sedlák (nájezd)

Mladší žáci přivezli z Litomyšle další body

V sobotu jsme jeli hrát do Litomyšle a opět se dařilo na výbornou. Odvezli jsme si vítězství 1:8 a upevnili tak druhé místo v tabulce.

Výhra dorostu v Novém Bydžově

Celé utkání jsme byli lepším mužstvem, ve třetí třetině přišlo uspokojení našich hráčů, na což reagoval trenér oddechovým časem...

Chrudim zdolala mistra z Moravské Třebové v nájezdech

Chrudimští hokejisté přivítali v pátém kole KLM úřadujícího mistra, a ten měl hned v úvodu utkání několik dobrých příležitostí...