Pavel Sedlák, Zdeněk Pavlík | | Ročník 2008

Elévové rozjeli mistráky solidně

V neděli jsme odehráli první mistráky v minihokeji. Jedna parta v Lanškrouně porazila domácí a prohrála s Pardubicemi, druhý tým porazil Žamberk a pak Českou Třebovou. Tři výhry a jedna prohra po sympatickém výkonu, dobrý začátek.

Lanškroun – Chrudim 2:13
Od začátku zápasu jsme měli herně navrch a soupeře téměř k ničemu nepustili. Postupně jsme navyšovali skóre až na finálních 2:13.

Pardubice – Chrudim 10:4
Ačkoliv výsledek může vypadat jasně, tak na ledě byla hra velice vyrovnaná. Kluci podali velice pěkný výkon.
Sestava: Řivnáč – Postupa, Sedlák, Dvořák J., Řehořek, Pavliš, Dvořák J.

Žamberk – Chrudim 4:16
Kluci a Madla odehráli výborný zápas, kde měli od počátku převahu.

Česká Třebová – Chrudim 10:13
Druhý zápas v České Třebové byl podstatně vyrovnanější, ale vítězství jsme nakonec přetáhli na naši stranu.
Sestava: Pavlík – Hron, Chalupník, Vaško, Klatt, Vašíček, Vašíčková, Novák, Poláček

Nutno ještě podotknout, že elévové měli hokejový téměř celý prodloužený víkend. V pátek 29. 9. odehráli přípravný zápas na celé hřiště se Žďárem. Vyhráli jsme 6:4. V sobotu jsme odehráli přípravný zápas na celé hřiště s Dynamem Pardubice. Zápas byl po většinu času vyrovnaný, až v závěru měli více ze hry hosté a tak vyhráli 5:7.

Sestava: Pavlík, Řivnáč – Postupa, Sedlák, Dvořák J., Řehořek, Pavliš, Dvořák J., Hron, Chalupník, Vaško, Klatt, Vašíček, Vašíčková, Novák, Poláček