Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Elévové opět přehráli Jaroměř

V sobotu 16. 9. odehráli elévové odvetné utkání s Jaroměří. Hráli jsme v domácím prostředí a opět se nám podařilo zvítězit, tentokrát 8:5.

Zápas se hrál třikrát patnáct minut na celé hřiště. První gól vstřelili hosté. Zejména díky špatnému střídání Chrudim zpočátku gólově dotahovala až do stavu 4:4. Domácí ale v poslední třetině zabrali, utkání otočili a v závěru třetiny ještě góly přidali až na konečných 8:5. Utkání bylo většinu zápasu herně vyrovnané, až koncem měli více ze hry domácí. Obě mužstva solidně bruslila a bylo méně přerušení hry díky ofsajdu než v minulém zápase. Kluci se učí. Nutno pochválit i oba chrudimské gólmany, opět podali výborný výkon, jak během zápasu, tak během nájezdů, které se po zápase pro zpestření jely a Chrudim je rovněž vyhrála.

Sestava: Pavlík, Řivnáč - Hron, Chalupník, Sedlák - Klatt, Vašíček, Pavliš - Velinský, Poláček, Hurt - Dvořák, P., Dvořák Š. - Urválek, Vašíčková