René Salfický |

Chrudimská základna se účastnila memoriálu Jaroslava Krejzy

Dne 31.1. 2016 se HC Chrudim ročník 2009 zúčastnil Memoriálu Jaroslava Krejzy v Chocni. Na tomto turnaji bylo celkem 8 týmů. Choceň, Žďár nad Sázavou, Trutnov, Chrudim, Jaroměř, Česká Třebová, Frýdlant a Moravská Třebová.

V rozlosování jsme dostali následující soupeře: Choceň, Frýdlant, Trutnov a o umístění Žďár nad Sázavou.

Sestava našeho týmu:

Nejedlová Kateřina, Vašák Jan, Salfický Patrick, Paraj Patrik, Dlouhý Lukáš, Slezák Jan, Velinský Jan, Staněk Jan, Staněk Josef, Chmelík Štěpán, Fadrná Nikol, Vlček Lukáš a Čihák Richard.

Na všech odehraných zápasech byl vyhlášen nejlepší hráč z každého týmu. V zápase s Chocní to byl Jan Vašák, v zápase s Frýdlantem Patrick Salfický, s Trutnovem brankář Štěpán Chmelík, který byl zároveň vyhlášen i nejlepším hráčem celého turnaje a se Žďárem nad Sázavou byl vyhlášen nejlepším hráčem Richard Čihák.

Naši nejmladší se i přes velkou snahu umístili na 8. místě.