Osmičky vyhrály Turnaj v Rožnově

27.02.2017 | Pavel Sedlák a Zdeněk Pavlík

V sobotu 25. 2. 2017 odehrály osmičky II. ročník turnaje ROBE CUP v Rožnově pod Radhoštěm a dařilo se jim na výbornou. Cesta k zlatému poháru vedla přes Rožnov, Prostějov, Vsetín A a Vsetín B.

Osmičky už v pátek odjely na turnaj do Rožnova pod Radhoštěm, aby měly dostatek času na aklimatizaci. V sobotu jsme začali lehkou snídaní na hotelu a pak už následoval přesun na nedaleký zimní stadion. Po rozcvičce a udělení taktických pokynů jsme k prvnímu klání nastoupili proti domácím. Ze zápasů, které předcházely našemu utkání, jsme očekávali tuhého protivníka a potvrdilo se to. HC Černí vlci Rožnov z počátku odolávali našemu tlaku a hra byla vyrovnaná, ale po první třetině udělal trenér drobnou změnu v sestavě a góly začaly padat do sítě soupeře. Druhým soupeřem na turnaji nám byl Prostějov. S tímto soupeřem jsme už loni úspěšně hráli a pozitivní bilanci jsme si udrželi i tentokrát. Soupeře jsme bez větších problému přehráli. Po dvou vítězstvích a dosavadním vývoji turnaje jsme již měli jisté nejhůře třetí místo. Třetí zápas byl klíčový, protože jsme nastoupili proti doposud také neporaženému Vsetínu A. Vsetín měl na turnaji dva týmy a oba předváděly pěkný hokej. Vsetín se do nás zakousl dosti citelně, po pěti minutách jsme prohrávali 0:2. Kluci ale nesložili zbraně, snížili na rozdíl jedné branky a o dvě minuty později z trestného nájezdu vyrovnali. Změna v sestavě a kvalitní kombinační hra pak Vsetín A naprosto položila duševně i fyzicky a i tento klíčový zápas jsme vyhráli vysokým rozdílem. V závěrečném zápase kluci nenechali nikoho na pochybách, že si pohár pro vítěze zasloužíme a soustředěnou hrou jsme přehráli i Vsetín B a mohli slavit. Svými výkony tým velice podrželi i oba gólmani, kteří se poctivě střídali v průběhu všech zápasů.

Sestava: Pavlík, Řivnáč - Řehořek, Urválek, Postupa, Vaško, Hron, Sedlák, Dvořák J., Dvořák Š., Pavliš

Muži | Neděle 19.03.2017, 17:00
O 3. místo - 2. zápas
Moravská Třebová - Chrudim

Junioři | Pátek 27.01.2017
Chrudim - Krkonoše

Starší dorost | Neděle 12.03.2017
Chrudim - Nové Město n.M.

Mladší dorost | Sobota 04.03.2017
Chrudim - Jihlava

Starší žáci | Neděle 19.02.2017
Litomyšl - Chrudim

Mladší žáci | Neděle 19.03.2017
Lanškroun - Chrudim

Elévové | Neděle 12.03.2017
Česká Třebová - Chrudim

Den HC Chrudim - 27.6.2017

Den HC Chrudim startuje 27.6.2017 v 17 hodin.

Tréninkové jednotky mládeže pro sezónu 2017/2018

Rozpis tréninkových jednotek můžete stahovat v sekci Klub/Dokumenty nebo přímo -ZDE-

Chrudimští hokejisté zahájili letní přípravu!

Hokejisté Chrudimi dnes naplno odstartovali letní přípravu na sezónu 2017/2018. Až do konce července budou třikrát týdně pilovat...

Pozvánka na valnou hromadu

Jiří Polák v posezónním rozhovoru

Poděkování předsedy HC Chrudim Miloše Vavřičky

Starší přípravka veze zlato ze Žďáru!

Statistiky týmu mužů v letošní sezóně

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

Osmičky přivezly stříbro z Jaroměře