Dosavadní průběh sezóny očima trenéra Poláka

01.02.2017 | Tomáš Straka

V letošním ročníku krajské ligy první tři týmy celkem výrazně odskočily od ostatních a před nadcházejícím play-off mají víc jak 20-ti bodový náskok. Takže už v základní části se jednalo především o souboj vyrovnaného středu tabulky o čtvrtou příčku.

My jsme v základní části předváděli vcelku průměrné výsledky. Náš mladý tým (průměrný věk 23,5 roku) často v rozhodujících částech utkání udělal více chyb než soupeři a to se samozřejmě odrazilo i na bodovém zisku. Z tohoto pohledu zejména mrzí ztráty bodů v obou utkáních s Chotěboří a venkovního utkání v Ledči nad Sázavou. Tyto body nám v závěru chyběly k lepšímu umístění a klidnému postupu do první šestky. K němuž nám nakonec pomohlo překvapivé vítězství Poličky v Havlíčkově Brodě.
Nadstavbové zápasy v první šestce pak přinesly velmi pěkná a náročná klání a pro náš tým zisk dalších potřebných zkušeností. Také v této části soutěže první tři týmy jednoznačně potvrdily svoji letošní suverenitu a tak šlo především o souboj o výchozí pozice pro nadcházející play-off. Myslím, že naše výkony v této části šli opět o malý krok nahoru a výsledkem je tak patá příčka.
Celkově bych rád kluky pochválil, protože se dá říci, že v absolutní většině utkání nám rozhodně nechyběla snaha a bojovnost. Některé chyby, které často rozhodovaly jednotlivá utkání lze z velké části přičíst naší nezkušenosti a mládí. Všichni hráči musí samozřejmě v první řadě splnit svoje pracovní a studijní povinnosti, přesto je tréninková morálka na velice dobré úrovni a většina z nich se snaží i stíhat tréninky fyzické přípravy mimo led, které jsme v letošním ročníku zavedli.

Muži | Neděle 19.03.2017, 17:00
O 3. místo - 2. zápas
Moravská Třebová - Chrudim

Junioři | Pátek 27.01.2017
Chrudim - Krkonoše

Starší dorost | Neděle 12.03.2017
Chrudim - Nové Město n.M.

Mladší dorost | Sobota 04.03.2017
Chrudim - Jihlava

Starší žáci | Neděle 19.02.2017
Litomyšl - Chrudim

Mladší žáci | Neděle 19.03.2017
Lanškroun - Chrudim

Elévové | Neděle 12.03.2017
Česká Třebová - Chrudim

Den HC Chrudim - 27.6.2017

Den HC Chrudim startuje 27.6.2017 v 17 hodin.

Tréninkové jednotky mládeže pro sezónu 2017/2018

Rozpis tréninkových jednotek můžete stahovat v sekci Klub/Dokumenty nebo přímo -ZDE-

Chrudimští hokejisté zahájili letní přípravu!

Hokejisté Chrudimi dnes naplno odstartovali letní přípravu na sezónu 2017/2018. Až do konce července budou třikrát týdně pilovat...

Pozvánka na valnou hromadu

Jiří Polák v posezónním rozhovoru

Poděkování předsedy HC Chrudim Miloše Vavřičky

Starší přípravka veze zlato ze Žďáru!

Statistiky týmu mužů v letošní sezóně

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

Osmičky přivezly stříbro z Jaroměře