Bronzový turnaj osmiček v Chotěboři

03.01.2017 | Pavel Sedlák, Jan Řivnáč a Zdeněk Pavlík

27. 12. jsme odjeli na turnaj ročníku 2008 v minihokeji do Chotěboře, kde jsme v konkurenci dalších sedmi týmů obsadili krásné třetí místo. Prohráli jsme sice v semifinále na nájezdy, ale bronz jsme vybojovali.

Turnaj v Chotěboři je dobře obsazen. V první skupině byly týmy: Chotěboř, Benešov, Frýdlant a Chrudim. Ve druhé skupině se utkaly týmy: Havlíčkův Brod, Hradce Králové, Jihlava a Hodonín. Ve skupině se osmičkám dařilo. Každý zápas se hrál dvakrát patnáct minut, kdy se každá patnáctiminutovka počítala jako samostatný zápas. Skupinu jsme vyhráli s pěti vítězstvími a jednou prohrou. V semifinále nás čekal Hodonín. Sehráli jsme s Hodonínem asi nejlepší zápas. Kluci bruslili, nahrávali si a stříleli. Bohužel, Hodonín má ve svých řadách výraznou individualitu, se kterou jsme chvílemi nestíhali bruslit a museli si pomoci faulem a v nájezdech byl soupeř neomylný a tak jsme první zápas prohráli. Druhý zápas jsme vyhráli a šlo se na samostatné nájezdy,  ve kterých byl Hodonín úspěšnější. Zápas to byl parádní, ale nevyšlo to. K bitvě o bronz jsme nastoupili opět proti Chotěboři, která měla velkou podporu domácího publika. V burácející aréně jsme dokázali dvakrát vyhrát a tak jsme si odvezli bronzové medaile. Tým obdržel dort a pohár. Dostalo se i na trenéry, kteří dostali drobnost z Chotěbořského pivovaru.

Skupina:
Chotěboř - Chrudim 3:5 a 2:3
Frýdlant - Chrudim 0:7 a 0:3
Benešov - Chrudim 0:3 a 3:1

Play off:
Hodonín - Chrudim 5:4 a 3:4 sn. 1:0

O 3. míst Chotěboř - Chrudim 2:3 a 1:5

Sestava: Pavlík, Řivnáč - Řehořek, Postupa, Sedlák, Dvořák, P., Pavliš, Hron, Dvořák Š., Urválek, Vaško

Vánoční turnaj 2008 v Novém Jičíně

29. 12. jsme se zúčastnily turnaje v Novém Jičíně. Kluci sehráli pět utkání s velmi kvalitními soupeři. V základní skupině porazili Rysáky Frýdek Místek 11:3, Čertíky Nový Jíčín 11:5 a podlehly Orlíkům z Uničova 3:7. Kvalifikovali se do skupiny o 4-6 místo kde porazili Techniku Brno 6:3 a remizovali s Opavskými Kohouty 7:7.

Celkově jsme obsadili pěkné 4. místo.

Sestava: Pavlík, Řivnáč - Postupa, Řehořek, Urválek, Pavliš, Vaško, Dvořák J., Dvořák Š., Hron, Čihák

Konečné pořadí turnaje:

HC Rysi Frýdek-Místek

HC Orlíci Uničov

HC Slezan Opava

HC Chrudim

HC Kohouti Opava

HC Technika Brno

HK Ďáblíci Nový Jíčín

HK Čertíci Nový Jíčín

Gladiators Trnava

HC Kopřivnice

HC Rysáci Frýdek Místek

HC AZ Havířov

Greenlog vánoční turnaj Nový Bydžov

Do nového Bydžova měl odjet druhý tým. Ovšem díky nemoci dorazili pouze 4 původně nominovaní hráči. Narychlo se tedy přihlásilo 6 statečných, kteří již tento týden měli v nohou dva náročné turnaje a dlouhé cestování. To se odrazilo na výsledku. Tento turnaj jsme pojali trochu nestandardně. O post brankáře se podělili hned čtyři hráči. Dva odchytal Řivnáč (zbývající hrál v poli) a po jednom Hron, Postupa a Vaško. Všichni se však hrou skvěle bavili, turnaj si užili a výsledek tedy není důležitý.

Výsledky zápasů:

Chrudim - Trutnov 0:4 a 2:1

Benátky nad Jizerou 3:4 a 3:2

Nový Bydžov 1:2 a 2:2

Lomnice nad Popelkou 2:5 a 2:3

Jičín 2:2 a 4:1

Celkově z toho bylo 5. místo.

Sestava: Klatt, Novák J., Vašíček, Vašíčková, Hron, Postupa, Vaško, Urválek, Řehořek, Řivnáč

Muži | Neděle 19.03.2017, 17:00
O 3. místo - 2. zápas
Moravská Třebová - Chrudim

Junioři | Pátek 27.01.2017
Chrudim - Krkonoše

Starší dorost | Neděle 12.03.2017
Chrudim - Nové Město n.M.

Mladší dorost | Sobota 04.03.2017
Chrudim - Jihlava

Starší žáci | Neděle 19.02.2017
Litomyšl - Chrudim

Mladší žáci | Neděle 19.03.2017
Lanškroun - Chrudim

Elévové | Neděle 12.03.2017
Česká Třebová - Chrudim

Den HC Chrudim - 27.6.2017

Den HC Chrudim startuje 27.6.2017 v 17 hodin.

Tréninkové jednotky mládeže pro sezónu 2017/2018

Rozpis tréninkových jednotek můžete stahovat v sekci Klub/Dokumenty nebo přímo -ZDE-

Chrudimští hokejisté zahájili letní přípravu!

Hokejisté Chrudimi dnes naplno odstartovali letní přípravu na sezónu 2017/2018. Až do konce července budou třikrát týdně pilovat...

Pozvánka na valnou hromadu

Jiří Polák v posezónním rozhovoru

Poděkování předsedy HC Chrudim Miloše Vavřičky

Starší přípravka veze zlato ze Žďáru!

Statistiky týmu mužů v letošní sezóně

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

Osmičky přivezly stříbro z Jaroměře