Poslední mistráky starší přípravky v tomto roce

20.12.2016 | Pavel Sedlák a Zdeněk Pavlík

V sobotu 17. 12. jsme odehráli poslední čtyři mistráky v tomto roce. Půlka osmiček odjela do České Třebové, kde vysoko porazila domácí a potom i Pardubice. Druhá půlka zůstala doma a porazila vysoko Žamberk a potom prohrála se Skutčí. Takže tři výhry a jedna porážka. Solidní, kluci a holky.

Chrudim - Žamberk 19:4

S Žamberkem jsme hráli před týdnem pod širým nebem. I když jsme s nimi minule vyhráli o pět gólů, byl to vyrovnaný hokej a tak jsme čekali bitvu i tentokrát. Od počátku ale na ledě dominovali domácí. Všichni bezvadně bruslili a nahrávali si, byla vidět spousta pěkných akcí. Obětavě se i bránilo, všichni se vzorně vraceli. Soupeře jasně přehráli.

Chrudim - Skuteč 3:14

Po hodinové pauze jsme nastoupili k zápasu se Skutčí, se kterou jsme letos odehráli pouze jeden přípravný zápas, kde jsme jasně vyhráli. Bohužel v sobotu na nás nastoupil jiný tým a našim klukům se vůbec nedařilo. Převaha soupeře nebyla jednoznačná, ale nenahrávali jsme si a nebruslili jako v prvním zápase, nebránili jsme střelám na branku, kde jsme také nebyli moc jistí a tak jsme utržili vysokou porážku.

Sestava: Škorpík - Řivnáč, Sedlák, Vašíček, Vašíčková, Poláček, Klatt, Novák J., Hurt

Česká Třebová - Chrudim 3:18

Druhá půlka osmiček odjela do České Třebové, kde první zápas sehrála s domácími. Česká Třebová je jeden z týmu, který nás dokázal porazit, ale v sobotu jsme naprosto dominovali a vyhráli velkým rozdílem.

Pardubice - Chrudim 7:8

Zápas s Pardubicemi byla bitva z jiného soudku. Vyrovnaný zápas, kde jsme prohrávali už 7:4, ale kluci dokázali zápas otočit na vítězných 7:8.

Sestava: Pavlík - Řehořek, Vaško, Postupa, Urválek, Chalupník, Hron

Závěrem můžeme zhodnotit polovinu sezóny. Kluci a holky z osmiček odehráli dvacet šest mistrovských zápasů, kdy zvítězili v dvaadvaceti zápasech ku čtyřem porážkám. Výborná bilance, gratulace patří dětem, trenérům i rodičům, ale největší odměnou je radost ze hry.

Muži | Neděle 19.03.2017, 17:00
O 3. místo - 2. zápas
Moravská Třebová - Chrudim

Junioři | Pátek 27.01.2017
Chrudim - Krkonoše

Starší dorost | Neděle 12.03.2017
Chrudim - Nové Město n.M.

Mladší dorost | Sobota 04.03.2017
Chrudim - Jihlava

Starší žáci | Neděle 19.02.2017
Litomyšl - Chrudim

Mladší žáci | Neděle 19.03.2017
Lanškroun - Chrudim

Elévové | Neděle 12.03.2017
Česká Třebová - Chrudim

Den HC Chrudim - 27.6.2017

Den HC Chrudim startuje 27.6.2017 v 17 hodin.

Tréninkové jednotky mládeže pro sezónu 2017/2018

Rozpis tréninkových jednotek můžete stahovat v sekci Klub/Dokumenty nebo přímo -ZDE-

Chrudimští hokejisté zahájili letní přípravu!

Hokejisté Chrudimi dnes naplno odstartovali letní přípravu na sezónu 2017/2018. Až do konce července budou třikrát týdně pilovat...

Pozvánka na valnou hromadu

Jiří Polák v posezónním rozhovoru

Poděkování předsedy HC Chrudim Miloše Vavřičky

Starší přípravka veze zlato ze Žďáru!

Statistiky týmu mužů v letošní sezóně

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

Osmičky přivezly stříbro z Jaroměře