Starší přípravka si zahrála pod širým nebem

12.12.2016 | Pavel Sedlák a Zdeněk Pavlík

V sobotu 10. 12. 2016 sehrála starší přípravka čtyři mistrovské zápasy. Jedna půlka jela do Žamberku a druhá půlka odjela do Moravské Třebové. Z výjezdu jsme si přivezli tři vítězství a jednu prohru.

Litomyšl - Chrudim 4:8

V Žamberku jsme hráli poprvé a tak kluci zažívali velké překvapení. Jednak to v Žamberku vypadalo zimně, všude ležel sníh a bylo kolem nuly, ale hlavně se tam hraje pod otevřeným nebem. Vše připomínalo legendární Winter Classic NHL, kluci z toho byli nadšení. Pro starší generaci se jedná o samozřejmost, pro dnešní děti to je spíše rarita. První zápas jsme sehráli proti Litomyšli, kterou držel výbornými zákroky brankář, ale klukům se ho nakonec podařilo pokořit.

Žamberk - Chrudim 11:16

Druhý zápas jsme hráli s domácím Žamberkem a zápas to byl dramatický na ledě i mimo něj, protože pan rozhodčí zpočátku pouštěl hru do těla. Druhou a třetí třetinu byly zákroky na obou stranách už posuzovány podstatně lépe a hra se uklidnila. Nutno podotknout, že Žamberk se od minulé sezóny podstatně zlepšil a zároveň těžil z umu hlavně jednoho hráče. Zápas byl ze začátku poměrně vyrovnaný. V půlce zápasu se nám podařilo gólově odskočit a rozdíl jsme udrželi až do konce. Šancí jsme měli určitě více.

Sestava: Pavlík - Postupa, Urválek, Chalupník, Hron, Sedlák, Vašíček, Novák J., Čihák

Lanškroun - Chrudim 3:28

Druhá půlka osmiček odjela do Moravské Třebové, kde první zápas sehrála s Lanškrounem. Hru jsme měli od prvních minut plně pod kontrolou.

Moravská Třebová - Chrudim 13:5

V druhém zápase se Chrudimi už tak nedařilo. Moravská Třebová se na nás dobře připravila a byla lepší.

Sestava: Řivnáč - Řehořek, Vaško, Dvořák Š., Dvořák P., Poláček, Novák D., Hurt

Muži | Neděle 19.03.2017, 17:00
O 3. místo - 2. zápas
Moravská Třebová - Chrudim

Junioři | Pátek 27.01.2017
Chrudim - Krkonoše

Starší dorost | Neděle 12.03.2017
Chrudim - Nové Město n.M.

Mladší dorost | Sobota 04.03.2017
Chrudim - Jihlava

Starší žáci | Neděle 19.02.2017
Litomyšl - Chrudim

Mladší žáci | Neděle 19.03.2017
Lanškroun - Chrudim

Elévové | Neděle 12.03.2017
Česká Třebová - Chrudim

Den HC Chrudim - 27.6.2017

Den HC Chrudim startuje 27.6.2017 v 17 hodin.

Tréninkové jednotky mládeže pro sezónu 2017/2018

Rozpis tréninkových jednotek můžete stahovat v sekci Klub/Dokumenty nebo přímo -ZDE-

Chrudimští hokejisté zahájili letní přípravu!

Hokejisté Chrudimi dnes naplno odstartovali letní přípravu na sezónu 2017/2018. Až do konce července budou třikrát týdně pilovat...

Pozvánka na valnou hromadu

Jiří Polák v posezónním rozhovoru

Poděkování předsedy HC Chrudim Miloše Vavřičky

Starší přípravka veze zlato ze Žďáru!

Statistiky týmu mužů v letošní sezóně

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

Osmičky přivezly stříbro z Jaroměře