Pavel Sedlák a Zdeněk Pavlík |

Starší přípravka tentokrát jen s jedním vítězstvím

V sobotu 3. 12. 2016 jsme sehráli dva mistráky doma. První zápas jsme hráli s Českou Třebovou a druhý jsme odehráli s Poličkou.

Chrudim - Česká Třebová 5:9

Doposud jsme s Českou Třebovou všechny zápasy vyhráli. Minulý týden jsme jim dokonce nadělili přes dvacet gólů, ale tentokrát se nám zápas vůbec nepovedl. Kluci málo bruslili, špatně si přihrávali, ztráceli puky, a ačkoliv jsme měli více šancí než Třebová, produktivita byla malá, brankář soupeře vše pochytal a chyby soupeř trestal. Závěr zápasu byl lepší, ale ztrátu ze začátku už jsme nedokázali vyrovnat. Do kabiny jsme odešli s prohrou o čtyři góly.

Sestava: Řivnáč - Řehořek, Pavlík, Vaško - Hron, Vašíček, Dvořák P. - Pavliš, Klatt, Dvořák Š. - Sedlák, Hurt, Novák J.

Chrudim - Polička 19:4

Druhý zápas jsme hráli s Poličkou a ten už byl plně v naší režii. První minuty byl rozjezd pozvolný, ale pak se hrálo téměř jen na jednu branku.

Sestava: Pavlík - Řehořek, Vaško, Dvořák Š. - Hron, Pavliš, Dvořák P. - Sedlák, Řivnáč, Vašíček - Klatt, Hurt, Novák J.