Radek Prostřední |

Dorostenci odehráli první přípravné zápasy

Dorostenci zahájili přípravu na novou sezónu již 9.8., bohužel z různých důvodů tým není zatím kompletní a tak tým aktuálně doplňují i hráči ročníku 2007, ale i přesto minulý týden odehráli dva kvalitní přípravné zápasy.

Nejprve k prvnímu zápasu vycestovali do Žďáru nad Sázavou, kde po téměř 10ti měsíční pauze opět odehráli ostré zápasové utkání. Hra v poli byla celkem vyrovnaná, ale bohužel slabá koncovka a obdržené lacinější góly vedli k prohře 8:2 po třetinách 3:1, 1:1 a 4:0.

V pátek do Chrudimi přicestovali Vlci z Jablonce nad Nisou. Po první třetině jsme prohrávali po podobném průběhu jako ve Žďáře již 0:3. Od druhé třetiny se již kluci začali více lepšit v zakončení což vedlo k obratu celého utkání a k vítězství 4:3.

Naše hráče je potřeba pochválit za nasazení a bojovný výkon i za nepříznivého stavu po první třetině, který jim vydržel celý zápas

.

Žďár nad Sázavou – Chrudim 8:2 (3:1, 1:1. 4:0)

Branky a asistence: Khom (Chabada), Chvojka (Štěpánek)

Sestava:

Klas, Patera – Procházka, Mikula, Krejčík, Chabada – Štěpánek, Chvojka, Dubová, Nejedlo, Kašpárek, Novotný, Khom, Kasal, Kábele

HC Chrudim – Vlci Jablonec nad Nisou 4:3 (0:3, 3:0, 1:0)

Branky a asistence: Prostřední M. (Štěpánek, Chvojka), Chabada (Nejedlo), Štěpánek (Procházka, Chabada), Procházka (Prostřední M.)